• Znane, ale ulepszone rozkładane ławy

  • Back
 by 
rozkładany stolik kawowy

Kiedy chęć posiadania stołu, który zmieści wszystko i wszystkich okazuje się ograniczona przestrzenią pomieszczenia, doskonałą alternatywą okazują się ławy rozkładane. Na pierwszy rzut oka wydają się być eleganckim, minimalistycznym stolikiem, ale ich potencjał może okazać się zaskakujący.

Ograniczenia, które można pokonać

Codzienne, domowe potrzeby wymagają okazjonalnego, zgrabnego stolika, który sprawdzi się w kameralnym gronie rodziny lub przyjaciół, jednak kiedy towarzystwo się poszerza, rosną także potrzeby. Potrzeba zatem jest matką wynalazku, a idealnym rozwiązaniem – rozkładana ława. Nowoczesne, kompaktowe stoliki, które odznaczają się nietuzinkowym designem, z łatwością mogą przeobrazić się w stół jadalny, spełniający wszystkie wymagania. Nie każdy przecież może pozwolić sobie na wydzielenie strefy jadanej, która z pewnością jest bardzo wygodna w ułożeniu zaproszonych gości i zmieszczeniu potraw, ale wymaga dodatkowych metrów kwadratowych lokalu.

Nowoczesny mebel z przeszłością

Ławy rozkładane nie są najnowszą nowinką technologiczną. Już kilkadziesiąt lat temu znajdowały miejsce w domach i mieszkaniach, jednak nieco odstraszały swoim ciężarem i toporną konstrukcją. Współczesne rozsuwane stoliki są dopasowane do aranżacji nowoczesnych wnętrz. Spełniają wszystkie wymagania estetyczne, ponieważ mogą być wykonane z wielu dostępnych materiałów i wykończone modnymi dodatkami. Jednocześnie cechują się lekką konstrukcją, obudowanym mechanizmem i łatwością w rozkładaniu. Wszystkie te czynniki są doceniane przez użytkowników, którym nowoczesne rozkładane ławy od razu przypadają do gustu.

Category: Meble do salonu - Comments: Możliwość komentowania Znane, ale ulepszone rozkładane ławy została wyłączona