• Obrazy do modnych wnętrz

  • Back
 by 
Obraz_na_plotnie_Marilyn_Monroe_Glamour_1

Urządzanie mieszkania może stanowić nie lada wyzwanie – szczególnie jest ostatnia część: dekorowanie. Często trzeba dokonywać rozmaitych wyborów – tak, aby stworzyć świetną dekorację, ale nie przeładować pomieszczenia. Jak to zrobić?

Obraz na płótnie Marilyn Monroe – klasyczna propozycja dla nowoczesnych

Wszelkiego rodzaju obrazu na płótnie są doskonałym wyborem dekoracyjnym do mieszkania czy domu. Odpowiednio dopasowane rozmiarem i kolorystyką, świetnie uzupełniają każde wnętrze.

Choć sprawdzają się szczególnie dobrze w prostych, nowoczesnych wnętrzach, obrazy na płótnie ze znanymi postaciami (np. Marilyn Monroe) – nie musi tak być. Odpowiednio dobrane, stylizowane na retro obrazy na płótnie stanowią doskonały wybór również do nieco bardziej klasycznych wnętrz.

Jaki rozmiar obrazu na płótnie?

Przedstawiający Marilyn Monroe obraz na płótnie powinien być dobrany rozmiarem do powierzchni pokoju, w którym się znajdzie. Zbyt duży – przytłoczy pomieszczenie i optycznie je zmniejszy. Za mały – będzie się źle prezentował i zamiast stanowić dekorację, pogorszy wygląd pomieszczenia.

Warto przed zakupem przetestować konkretny obraz lub, jeśli to niemożliwe, choćby sprawdzić jego wymiary przykładając do ściany kartkę o odpowiednich wymiarach. Dobrze również wziąć pod uwagę kolorystykę pomieszczenia i tak dopasować barwy obrazu, aby wpasowywał się w ogólna kompozycję. Na przykład – sepia lub czerń i biel sprawdzą się w prostych pomieszczeniach. Podobnie zresztą jak dopasowane kolorystycznie, wielokolorowe obrazy na płótnie.