• Jakie lampy sufitowe wiszące są obecnie w modzie?

  • Back
 by 
lampy wiszące

Nowoczesne lampy sufitowe wiszące są bardzo funkcjonalne i w dużej mierze to właśnie dzięki nim można zbudować klimat w salonie. W dzisiejszych czasach lampy wiszące pełnią zazwyczaj rolę dodatkowego oświetlenia w mieszkaniu. Umiejętnie dobrane światło nie tylko dodaje więcej światła, ale także pozwala ozdobić dane wnętrze.

Na jakie lampy wiszące warto postawić?

Producenci oświetlenia chcą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego też stawiają nie tylko na funkcjonalność, ale również na design. W obecnym sezonie królują przede wszystkim oryginalne lampy sufitowe wiszące w stylu industrialnym. Największym zainteresowaniem cieszą się modele z widoczną żarówką, które osłaniane są jedynie dekoracyjnymi drucikami. W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej można spotkać lampy wiszące żarówki, które całkowicie pozbawione są oprawy. Tego typu lampy wiszące do salonu doskonale sprawdzą się w surowych wnętrzach, gdzie dominują na przykład cegły na ścianie. Ciekawą propozycją mogą okazać się lampy, które połączone są z drewnem.

lampy wiszące

Jakie lampy do nowoczesnych salonów?

Do nowoczesnego salonu doskonale pasują lampy z niezawodnym oświetleniem LED, które zaskakuje nietuzinkowym kształtem. Eleganckim designem prezentują się lampy, które składają się z jednego pierścienia albo kilku nakładających się bezpośrednio na siebie. Lampy tego typu pasować będą nie tylko do mieszkań prywatnych, ale również do nowoczesnych biur. Koniecznie sprawdź https://www.sfmeble.pl/c/lampy-wiszace.

Tradycyjne lampy – czym się wyróżniają?

Każdy renomowany producent ma w swojej ofercie sprzedażowej nie tylko nowoczesne lampy wiszące do salonu, ale również tradycyjne lampy z kloszami. Jest to najlepszy wybór dla tych osób, które w pierwszej kolejności stawiają na klasyczne formy i nie chcą eksperymentować z nowoczesnym designem. Dla większości osób najbezpieczniejszym wyborem będą białe albo czarne lampy, które pasować będą do większości wnętrz. Do eleganckich pomieszczeń bez żadnego większego problemu można wybrać lampy z dodatkami złota lub srebra. Nie można zapominać także o lampach ozdobionych pięknymi witrażami. Do większego salonu można wybrać z kolei lampy wiszące z kulistymi kloszami, które dostępne są w różnych kolorach. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby postawić na bezbarwne klosze, które są w stanie ożywić praktycznie każde wnętrze.

Category: Dodatki i wyposażenie wnętrz - Comments: Możliwość komentowania Jakie lampy sufitowe wiszące są obecnie w modzie? została wyłączona