• Gdzie można wykorzystać płytki heksagonalne?

  • Back
 by 

Moda na motywy geometryczne po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody, dlatego też na półkach sklepowych coraz częściej można znaleźć oryginalne i niepowtarzalne płytki heksagonalne. Olbrzymi potencjał heksagonów wykorzystywany jest nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w nowoczesnych biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Gdzie można wykorzystać płytki heksagonalne?

Heksagonalne płytki doskonale odnajdą się nie tylko w nowoczesnych, ale również klasycznych aranżacjach wnętrz. Bez żadnego większego problemu można nimi pokrywać nie tylko ściany, ale również podłogi. Z heksagonów projektanci są w stanie tworzyć naprawdę unikalne i nieprzeciętne wzory, dzięki czemu można całkowicie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych aranżacji wnętrz. Sześcioboczne kafelki doskonale sprawdzą się przede wszystkim w większym salonie. W ostatnim czasie bardzo modne są płytki heksagonalne – home100.pl/plytki-heksagonalne, dzięki którym można uzyskać kreatywny efekt 3D. Płytki tego typu bardzo często wykorzystywane są również przez projektantów to wydzielania konkretnych stref w domu. Ciekawym pomysłem może okazać się również połączenie ze sobą kilku różnych formatów.

W jakich pomieszczeniach odnajdą się heksagony?

Oryginalne „plastry miodu” najczęściej występują w formie zwykłych płytek ceramicznych, dlatego też ich olbrzymi potencjał wykorzystuje się głównie w łazienkach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby oryginalne heksagony wykorzystać w kuchni nad blatem. W dzisiejszych czasach płytki heksagonalne dostępne są w wielu różnych rozmiarach i odcieniach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Najmodniejsze są płytki w odcieniach szarości i brązu, które pasować będą do większości pomieszczeń. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby olbrzymi potencjał płytek heksagonalnych wykorzystać na zewnątrz budynku. Na rynku dostępnych jest wiele wspaniałych płytek przy pomocy których będzie można wykonać niepowtarzalne elewacje. Wiele ciekawych pomysłów i inspiracji można znaleźć na blogach tematycznych poświęconych aranżacją wnętrz.

Category: Materiały wykończeniowe - Comments: Możliwość komentowania Gdzie można wykorzystać płytki heksagonalne? została wyłączona