• Dodatki do salonu, które poprawią jego wizerunek

  • Back
 by 
narzuta na łóżko

Dobór odpowiednich kolorów ścian i podłóg, a także zakupienie mebli do salonu, to tylko połowa aranżacyjnego sukcesu. Jak mówi popularne przysłowie „diabeł tkwi w szczegółach”, w związku z czym kluczową rolę w wyglądzie salonu odgrywać będą zastosowane w nim dodatki i elementy dekoracyjne. W związku z powyższym warto dokładnie przemyśleć, które z nich sprawdzą się najlepiej w naszym. W tym artykule podpowiemy, jakie dodatki mogą okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Narzuty na wersalkę

Narzuta na wersalkę to ten z elementów wyposażenia wnętrz, które pełnią zarówno funkcje praktyczne oraz estetyczne. Jeżeli mowa o tych pierwszych, to niewątpliwie pozwalają uchronić wersalkę czy kanapę przed ewentualnymi zabrudzeniami, jak i również niszczeniem. Nawiązując do funkcji estetycznych, to w tym wypadku ze względu na ich dostępność w rozmaitych wzorach i kolorach, stanowią ozdobę dla pomieszczenia. W związku z powyższym, jeżeli np. stawiamy na wnętrze urządzone w skandynawskim stylu, to narzuta na wersalkę w skandynawskie wzory okaże się niewątpliwie idealnym wyborem.

Ramki ze zdjęciami

Ramki ze zdjęciami, to absolutny must have każdego salonu. Mogą być to zarówno fotografie osób z rodziny, jak i zdjęcia krajobrazów z podróży. Wyżej wspomniane nadadzą przytulności salonowi oraz wprowadzą rodzinny klimat. Co istotne, będą również przywoływać miłe wspomnienia minionych chwil i zdarzeń.

Category: Dodatki i wyposażenie wnętrz - Comments: Możliwość komentowania Dodatki do salonu, które poprawią jego wizerunek została wyłączona