• Czy meblościanka to wciąż modny mebel?

  • Back
 by 
meblościanka z szafą nowoczesna

Słynne polskie meblościanki dla wielu osób kojarzą się z kiczem i zamierzchłą przeszłością. Niestety osoby te nie wiedzą chyba o tym, że meblościanki wracają do mody, a te z lat 80. bywają naprawdę bardzo chodliwym towarem w modnych komisach meblowych.

Modne współczesne meblościanki z szafą

Współczesne meblościanki z szafą to naprawdę bardzo funkcjonalne meble, szczególnie do małych mieszkań i kawalerek. To świetna opcja, jeżeli chodzi o ekonomiczny sposób na wyposażenie wnętrza. Po prostu kupuje się pasujący do siebie komplet mebli, który służy między innymi do przechowywania książek, sprzętu RTV oraz ubrań. Meblościanka z szafą to zatem kompletny sposób na wyposażenie pokoju dziennego. Tego typu meble są chętnie wybierane również przez osoby szukające wyposażenia do mieszkań pod wynajem.

Czy meblościanka to wciąż modny mebel?

Tak naprawdę meblościanki zatem nigdy nie wyszły z mody, bo są bardzo funkcjonalne. Współczesne wykonane są bardzo często z dobrej jakości drewna lub materiałów drewnopodobnych, mają modną kolorystykę. Można urozmaicić je na przykład poprzez wymianę gałek przy szafkach, dzięki czemu nabiorą one bardziej personalnego charakteru. Klasyczne meblościanki służą do przechowywania do różnych rzeczy. Na półkach można zatem poukładać książki, różnego rodzaju pamiątki i drobne bibeloty. Zamykane szafki służą zaś do przechowywania właśnie między innymi ubrań, ważnych dokumentów czy cennych rzeczy.

Category: Meble do salonu - Comments: Możliwość komentowania Czy meblościanka to wciąż modny mebel? została wyłączona